Що це і навіщо?

Від виборів до виборів місцевої та загальнодержавної влади між людьми часто побутує думка про відсутність альтернатив вибору, відсутність облич та «недостойність» кандидатів.

Ми вирішили спробувати змінити ситуацію і запропонувати сміливий, але щирий проект під умовною назвою «Тернопільський народний праймеріз», котрий ставить собі на меті спільно визначити кращих з-поміж нас.

Протягом 2 місяців буде проведено ряд заходів з пошуку найавторитетніших, найфаховіших, найпорядніших жителів міста та сформувати список «100 кращих тернополян 2015». Хто будуть ці люди ми не знаємо, але вважаємо що нам, тернополянам, варто провести оцінку самих себе та порівняти «список кращих» з існуючими владно-політичними елітами.

Дана ініціатива не є прямим чи прихованим політичним проектом жодної з партій чи то кандидатів у депутати або міського голову.

Наша мета

Прискорення формування громадянського суспільства.

Дати вагомий поштовх для формування нової сучасної й ефективної еліти міста.

Провести максимально широкі багаторівневі пошуки кращих тернополян та, після справедливого й публічного загальноміського голосування за пропонованою нами захищеною методикою, оприлюднити для обговорення список «TOP100» осіб з найвищою підтримкою громади.

Популяризація проекту з метою залучення максимально широких верств населення для обговорення та висунення кандидатур, котрі братимуть участь в голосуванні. До рейтингового голосування будуть допущені ті кандидати, котрих висунуло не менше як 50 тернополян. Кандидатури можна подавати письмово (заповнення та подача вуличним волонтерам проекту коротких анкет-заявок), телефоном (зателефонувавши або надіславши sms) та через Інтернет-сайт. Будь-хто з тернополян може висунути кілька кандидатів, але за одного і того ж кандидата можна подати заявку лише раз.

Безпосередньо сама процедура голосування. Проголосувати можна письмово (заповнивши відповідний бюлетень у вуличних волонтерів), телефоном та на Інтернет-сайті. Голос можна віддати кільком кандидатам одночасно, але за одного і того ж кандидата – лише один раз.

Оприлюднення результатів праймеріз – рейтинг «ТОП100» жителів міста, котрі користуються найбільшою підтримкою громади.

Подати кандидатури також можна:

Зателефонувавши на (096) 686-17-23

У вуличних наметах